Opinie Gości

   Przez ponad 20 lat działalności, progi naszego hotelu przekroczyło niemal pół miliona osób. Pośród nich były zarówno najważniejsze osoby w Państwie, jak i gwiazdy z pierwszych stron gazet.

  Gościliśmy takie osoby, jak m.in. politycy Premier Jarosław Kaczyński, Minister Gospodarki i wicepremier Janusz Piechociński, Janusz Korwin-Mikke, aktorzy Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Leon Niemczyk, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Cezary Pazura, Sylwester Maciejewski, Jacek Kawalec, Henryk Talar, piosenkarze Maciej Miecznikowski, Doda, Magda Femme, Michał Wiśniewski, zespół Blue Cafe, Ewa Śnieżanka, Piotr Kuźniak, Genady Iskhakov i inni. 

 

 Poniżej prezentujemy opinie części z nich o naszym hotelu. Wszystkie opinie można potwierdzić osobiście w siedzibie hotelu w naszej Złotej Księdze Gości :)

Z wdzięczności za bardzo miły pobyt na przyjęciu i z życzeniami sukcesów i wszelkiego podziękowania dla Hotelu Książę Poniatowski

Jarosław Kaczyński, Premier RP

W drodze na południe odkryłem bardzo miłe i wytworne miejsce. Znajomość z kuchnią rozpoczęliśmy rybami. B. smaczne i świetnie podane! Wspaniała atmosfera i śliczne miejsce.

Daniel Olbrychski, aktor

Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i bardzo miłe chwile w Hotelu Książę Poniatowski. Polecam!

Leon Niemczyk, aktor

Pobyt na Balu Charytatywnym udał się wspaniale! Dziękuję.

Maciej Miecznikowski, piosenkarz

Samych sukcesów za wspaniały pobyt w Waszym hotelu!

Sylwester Maciejewski, aktor

Ja po prostu jestem w domu... Dzięki za gościnę i do zobaczenia!

Ewa Śnieżanka, piosenkarka

Dziękuję za wspaniałego sandacza i bardzo miłą obsługę.

Jacek Kawalec, aktor

To, że jesteśmy bardzo weseli i zadowoleni, to oczywiste. Zaskakuje nas, że będąc u Was po raz pierwszy, czujemy się jak u siebie w Domu

Henryk Talar, aktor