top of page

Konferencje

Konferencje Warszawa

  Zorganizuj efektywną konferencję w kameralnych, oryginalnych wnętrzach Hotelu Książę Poniatowski. Znajdujemy się zaledwie 10 km od granic Warszawy. W mniej niż 20 minut dojedziesz do nas także z m.in. Piaseczna, Pruszkowa i Grójca.

 

Cisza. Spokój. Duży ogród. Słyniemy z gościnności, stylowych wnętrz, pysznej kuchni i serdecznej obsługi. Od 1995 roku. 

 

Oferujemy 3 sale. To świetne rozwiązanie na unikatowe konferencje, szkolenia i bankiety od kilkunastu do 200 osób. Posiadamy nowoczesny sprzęt multimedialny, a naszym Gościom udostępniamy bezpłatny parking i dostęp do szybkiego Wi-Fi na terenie całego obiektu.

 

Przygotowaliśmy również 40 miejsc noclegowych w 19 wygodnych pokojach hotelowych.

Poznaj nasze sale

Sala Kryształowa Konferencja_Easy-Resize

Sala Kryształowa

Sala Kryształowa, o powierzchni 70 m2 to kameralna, urokliwa sala konferencyjna na konferencje, szkolenia i bankiety do 40 osób. Sala Kryształowa dysponuje zapleczem multimedialnym, dostępem do światła dziennego i klimatyzacją. Nawiązująca stylem do Wersalu.

detale-012.jpg

Sala Książęca

To nasza główna sala. Znajduje się w niej także restauracja i bar. Na Sali Książęcej możemy zorganizować bankiet do 200 osób bądź do 100 osób z parkietem tanecznym. W połączeniu z Salą Balową, pozwoli na organizację eventu do 200 osób z miejscem do zabawy tanecznej.

Sala Balowa Konferencja_Easy-Resize.com.

Sala Balowa

Sala Balowa, o powierzchni 180 m2 to sala konferencyjna na większe konferencje i szkolenia - nawet do 150 osób. Sala posiada podium oraz zaplecze multimedialne. Może pełnić także funkcję sali bankietowej (do 80 osób) Ma oddzielne wyjście na tylne ogrody hotelu.

Lokalizacja

Kontakt

Mirosław Żaboklicki

Manager

+48 500 177 457

celebracja@hotelponiatowski.pl

środa-sobota 11-19

niedziela 11-17

Mirosław Żaboklicki
bottom of page