top of page
Konferencje Warszawa

Konferencje

Zorganizuj efektywną konferencję w kameralnych, oryginalnych wnętrzach Hotelu Książę Poniatowski. Znajdujemy się zaledwie 10 km od granic Warszawy. W mniej niż 20 minut dojedziesz do nas także z m.in. Piaseczna, Pruszkowa i Grójca.

 

Cisza. Spokój. Duży ogród.

Słyniemy z gościnności, stylowych wnętrz, pysznej kuchni i serdecznej obsługi. Od 1995 roku. 

 

Oferujemy 3 sale. To świetne rozwiązanie na unikatowe konferencje, szkolenia i bankiety od kilkunastu do 200 osób. Posiadamy nowoczesny sprzęt multimedialny, a naszym Gościom udostępniamy bezpłatny parking i dostęp do szybkiego Wi-Fi na terenie całego obiektu.

 

Przygotowaliśmy również 39 miejsc noclegowych w 18 wygodnych pokojach hotelowych.

Poznaj nasze sale

Sala Kryształowa Konferencja_Easy-Resize

Sala Kryształowa

Sala Kryształowa, o powierzchni 70 m2 to kameralna, urokliwa sala konferencyjna na konferencje, szkolenia i bankiety do 40 osób. Sala Kryształowa dysponuje zapleczem multimedialnym, dostępem do światła dziennego i klimatyzacją. Nawiązująca stylem do Wersalu.

detale-012.jpg

Sala Książęca

To nasza główna sala. Znajduje się w niej także restauracja i bar. Na Sali Książęcej możemy zorganizować bankiet do 200 osób bądź do 100 osób z parkietem tanecznym. W połączeniu z Salą Balową, pozwoli na organizację eventu do 200 osób z miejscem do zabawy tanecznej.

Sala Balowa Konferencja_Easy-Resize.com.

Sala Balowa

Sala Balowa, o powierzchni 180 m2 to sala konferencyjna na większe konferencje i szkolenia - nawet do 150 osób. Sala posiada podium oraz zaplecze multimedialne. Może pełnić także funkcję sali bankietowej (do 80 osób) Ma oddzielne wyjście na tylne ogrody hotelu.

Zdjęcia

1/1

Lokalizacja

Kontakt

Mirosław Żaboklicki

Manager

 +48 500 177 457

celebracja@hotelponiatowski.pl

Wt - Sb 11-19

Mirosław Żaboklicki
bottom of page