top of page

Opinie znanych Gości

   Przez ponad 28 lat działalności, progi naszego hotelu przekroczyło niemal ok. 450 tys. osób. Pośród nich były zarówno najważniejsze osoby w Państwie, jak i gwiazdy z pierwszych stron gazet.

  Gościliśmy takie osoby, jak m.in. politycy Premier Jarosław Kaczyński, Minister Gospodarki i wicepremier Janusz Piechociński, Janusz Korwin-Mikke, aktorzy Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Gąssowski, Paweł Domagała, Katarzyna Zawadzka, Leon Niemczyk, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Agnieszka Więdłocha, Cezary Pazura, Sylwester Maciejewski, Jacek Kawalec, Henryk Talar, piosenkarze Maciej Miecznikowski, Doda, Magda Femme, Michał Wiśniewski czy zespół Blue Cafe. 

 

 Poniżej prezentujemy opinie części z nich o naszym hotelu. Wszystkie opinie można potwierdzić osobiście w siedzibie hotelu w naszej Złotej Księdze Gości.

Z wdzięczności za bardzo miły pobyt na przyjęciu i z życzeniami sukcesów i wszelkiego podziękowania dla Hotelu Książę Poniatowski

Jarosław Kaczyński, Premier RP

W drodze na południe odkryłem bardzo miłe i wytworne miejsce. Znajomość z kuchnią rozpoczęliśmy rybami. B. smaczne i świetnie podane! Wspaniała atmosfera i śliczne miejsce.

Daniel Olbrychski, aktor

Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i bardzo miłe chwile w Hotelu Książę Poniatowski. Polecam!

Leon Niemczyk, aktor

Pobyt na Balu Charytatywnym udał się wspaniale! Dziękuję.

Maciej Miecznikowski, piosenkarz

Samych sukcesów za wspaniały pobyt w Waszym hotelu!

Sylwester Maciejewski, aktor

Ja po prostu jestem w domu... Dzięki za gościnę i do zobaczenia!

Ewa Śnieżanka, piosenkarka

Dziękuję za wspaniałego sandacza i bardzo miłą obsługę.

Jacek Kawalec, aktor

henryk_talar.jpg

To, że jesteśmy bardzo weseli i zadowoleni, to oczywiste. Zaskakuje nas, że będąc u Was po raz pierwszy, czujemy się jak u siebie w Domu

Henryk Talar, aktor

bottom of page