Wesela, które 

wspomina się latami

Pałacowe wnętrza.

Wesela aż do

200 osób

Duży ogród.

 Wodospad i 

jezioro

39 miejsc

noclegowych.

W 18 pokojach

Doskonała lokalizacja.

Zaledwie 10 km

od Warszawy

Wesele Warszawa

Nie szukaj. Znalazłaś

 Przed chwilą powiedzieliście najważniejsze 'tak' w życiu. Przyjeżdżacie do hotelu, by świętować do białego rana. Wokół tłum Waszych Gości. Kiedy idziecie po czerwonym dywanie, w blasku odpalonych rac, słyszycie brawa. Ciocia Krysia krzyczy: "Wiwat! Wiwat Młodej Parze!" W powietrzu unosi się zapach róż, rosnących przy hotelu (pamiętasz bukiet róż od Ukochanego? Nasze pachną równie pięknie). Przed wejściem czekają wzruszeni Rodzice, by powitać Was zgodnie z tradycją - chlebem i solą.
 
Kiedy wchodzicie do środka, Waszym oczom ukazuje się stylowa sala. Choć na zewnątrz gorąco, we wnętrzu czuć przyjemny chłód klimatyzacji. Zespół wesoło przygrywa marsza. Stoły udekorowane kwiatami, zastawione zachęcająco wyglądającymi przystawkami. Zmrożony alkohol czeka na pierwszy toast. Słodkie ciasta ułożone tuż przy ekspresie do aromatycznej, włoskiej kawy. Barman gotowy do podania drinków, podrzuca ochoczo shakerem. Serdeczna obsługa gotowa do serwowania wybranych dań. Goście też gotowi - do świętowania. Wesele czas zacząć! 
 

Liczby

26

działamy od

1995 roku - to już ponad 26 lat

780

Par Młodych zaufało nam i zorganizowało

swoje wesele 

3 800

zorganizowanych

przyjęć i bankietów okolicznościowych

450 000

co najmniej tylu Gości przekroczyło progi naszego hotelu 

Odkryj stylowe miejsce na wesele

Odkryj Hotel Książę Poniatowski.

Od lat słyniemy z gościnności. Nasza historia to tysiące uśmiechów i łez wzruszeń. To lata pisane Waszymi wspomnieniami. Od 1995 roku.

Oryginalne wnętrza. Tradycyjna, 

polska kuchnia z europejskim akcentem.

Duży ogród.  Serdeczna obsługa.

Znajdujemy się zaledwie 10 km

od granic Warszawy. W mniej niż

20 minut dojedziesz do nas także

z Piaseczna, Pruszkowa i Grójca.

Świętuj.

Zadbamy o resztę

Nasza oferta weselna to efekt doświadczenia w organizacji przyjęć od 1995 roku. Wiemy, jak zorganizować wesele, aby zostało docenione przez Gości i wspominane latami.

W standardowej ofercie, już od 249 zł (lub 219 zł w piątki) oferujemy m.in. 6 dań gorących, 12 przekąsek zimnych, napoje gorące i zimne, bufet z ciastami i owocami, deser lodowy, dekorację ze świeżych kwiatów, 5 pokoi hotelowych i obsługę kelnerską.
 
Dodatkowo przygotowaliśmy pakiet atrakcji dodatkowych, takich jak bufet staropolski, drink bar, szoty alkoholowe w postaci aromatycznej pary, fotobudkę, tort podawany pod kopułą czy ślub cywilny w ogrodzie.
 
Wesele Warszawa

Opinie

Asia%20i%20Micha%C5%82_edited.jpg

Epickie przeżycie. Nasze wesele było wprost genialne! Dziękujemy za cudowne wspomnienia na całe życie! P.S. Moja babcia opowiada o nim non-stop! :)

Asia i Michał

Matuszewscy

Zdjęcia

1/1

Lokalizacja

Porozmawiajmy
o Waszym weselu

Mirosław Żaboklicki

Manager

______________________

 +48 500 177 457

celebracja@hotelponiatowski.pl

Wt - Sb 11-19

Mirosław Żaboklicki